Články

Ako zariadiť detskú izbu? Rozdeľte ju na 3 zóny
12.05.2020

Detská izba je veľmi zložitý priestor. Ide prakticky o tri izby v jednom: pracovňa, spálňa a herňa / obývačka. Máte trochu dilemu, ako vyberať detskú izbu a nechcete na nič zabudnúť? Prečítajte si, na čo musíte myslieť, aby izbička vášho dieťaťa obsahovala všetko, čo je potrebné.

Čítať viac 
Hojdacie kreslá sú stále trend
26.02.2020

Koho prvýkrát napadlo primontovať k stoličke hojdacie lyžiny sa asi už nedozvieme. Tento kus nábytku ušiel v histórii ľudstva veľkú cestu. Vedeli ste však, že najobľúbenejšie hojdacie kreslo vzniklo na našom území?

Čítať viac 
Ako postupovať pri výbere novej pohovky?
26.02.2020

Gratulujeme k rozhodnutiu kúpiť si novú pohovku! Než sa dáte do výberu odpovedzte si otázku, koľko osôb ju bude využívať a aký dizajn je pre vás žiaduce vzhľadom k interiéru, do ktorého bude umiestnená. Zvoliť môžete jeden z mnohých druhov, alebo vyhľadať kombináciu niekoľkých konkrétnych funkcií, ktoré dnes ponúkajú niektoré dizajnové pohovky navrhnuté kreatívci v úžitkovom umení.

Čítať viac 
Ako vybrať novú matracu?
07.02.2020

Výber správneho matraca je veľmi Dôležitý pre náš oddych i kvalitný spánok. Pre deti sú vhodné pevnejšie matrace so strednou tvrdosťou pre zdravý Rast a vývoj. Mladí ľudia preferujú tuhšie matrace, seniori a ľudia s bolesťami chrbta dávajú prednosť spíše mäkkým matracov, ktoré MÔŽU byť ortopedické neba zdravotné. Aké Existujú matraca a ako ich Vybíral? Zamerajte sa na jej rozmery, výšku, nosnosť i druh.

Čítať viac 
Ako na výber kvalitné kancelárske stoličky?
07.02.2020

Ak denne sedíte niekoľko hodín v kancelárii pred počítačom, asi už ste zažili, ako bolí krčná chrbtica a chrbát. Od zlého a dlhodobého sedenia nás môže bolieť aj hlava a vznikajú rôzne zdravotné komplikácie. Nohy pri nesprávnom sedení opúchajú a tvoria sa kŕčové žily. Ako sedieť správne a ako si k tomu vybrať kvalitnú kancelársku stoličku?

Čítať viac