6 najlepších aplikácií, ktoré vám pomôžu s návrhom interiéru

24.02.2021

Zariaďovanie bývanie je radosť. S online aplikáciami si navyše užijete veľa zábavy. Vytvorte si pôdorys, pridajte do neho nábytok, doplnky a voila! Nový domov je na svete.

Planner 5D

Začnite od nuly a vytvorte si interiér presne podľa vašich predstáv pomocou aplikácie Planner 5D. Alebo využite niektorú z dostupných šablón. V tejto aplikácii si navrhnete podlahy, materiál, farby, nábytok, okná i dvere. Určite vás poteší, že si v prípade potreby plánik vytlačíte vo veľmi dobrom rozlíšení. Môžete pridať tiež poschodia v dome, zariadiť spálňu v podkroví alebo rozšíriť ponuku základných šablón. V tomto režime je aplikácia ale už spoplatnená.

Floor Planner

Nechcete si sťahovať žiadne aplikácie? Potom si do vyhľadávača zadajte www.floorplanner.com. Táto webová stránka vám umožní navrhnúť interiér vášho domova online. Akonáhle dokončíte pôdorys v 2D, pustite sa do zariaďovaní jednotlivých miestností v 3D. Aplikácia vám napríklad pomôže zariadiť detskú izbu. Vy pridáte len nábytok, doplnky a vyberte vysnívané farby.

Magic plan

"Zlato, máš pri sebe meter? Neviem, či sa nám sem vojde tá šatníková skriňa. " S Magic plan žiadny meter nepotrebujete. Aplikácia zmeria priestor iba prostredníctvom mobilného telefónu. Vo virtuálnej realite si potom vyberiete nábytok a môžete sa sťahovať. Teda, skoro.

Homestyler

Dizajnový nábytok od reálnych značiek. To je aplikácia Homestyler. Nájdete tu stovky produktov, ktoré sú voľne ku kúpe. Vďaka Homestyleru si jednoducho vyskúšate, ako sa vám do interiéru bude nábytok hodiť. Odpadnú vám návštevy obchodov a zbytočné vrátení nepoužiteľných kúskov. Len pozor, aplikácie je tiež predajné. Akonáhle si niektorý kus nábytku obľúbite, bude sa vám následne zobrazovať v reklame.

ColorSnap Visualizer

Túto aplikáciu si stiahnite, ak sa chystáte maľovať. ColorSnap rozpozná stovky farebných odtieňov a ukáže vám, ako budú vyzerať na stenách vášho interiéru.

Roomstyler

Veľmi bohatú ponuku nábytku a doplnkov ponúka aplikácie Roomstyler. Navrhnete si tu pôdorys a vybavenie v 3D. Môžete si zvoliť z mnohých dizajnových štýlov. Skúste si napríklad vybrať nábytok do kúpeľne v štýle art deco alebo minimalizmu.

Všetky aplikácie vám pomôžu vyvarovať sa chýb, ktorých sa dopúšťame pri zariaďovaní bytu. Váš interiér si najskôr navrhnete nanečisto a vyhnete sa zbytočných sklamanie.