Trhák roka? Áno, vyhráva presvedčivo dekor Dub Sonoma

22.02.2018

Plánujete vybaviť svoju domácnosť novým nábytkom, chystáte sa zariaďovať svoj interiér? Páči sa Vám kresba dreva, máte radi čistý dizajn a chcete, aby Váš interiér pôsobil moderne a sviežo? Všetky tieto Vaše požiadavky Vám splní nábytok v dekore dub sonoma.

Dekor dub sonoma patrí v súčasnosti k najobľúbenejším a najvyhľadávanejším odtieňom nábytku na trhu. Jeho svetlá hnedosivá farba so zaujímavou kresbou dreva dodá každému interiéru moderný a elegantný vzhľad a v neposlednom rade je možné tento odtieň aj výborne kombinovať s väčšinou farieb. V kombinácii s bielou nádherne presvetlí aj tmavšie miestnosti. Skvele ladí aj s rôznymi odtieňmi hnedej a šedej a táto kombinácia pôsobí vždy veľmi moderne a štýlovo.

Či už použijete nábytok v dekore dub sonoma na zariadenie svojho obývacej izby (obývacia stena, konferenčný stolík či rôzne komody), pracovne (písací stôl, police, skriňa) alebo spálne (posteľ, šatníková skriňa, nočné stolíky), vždy Vám tento nábytok zaistí moderný a nadčasový vzhľad Vášho interiéru.