O nás

Naša firma Bytcentrum v.o.s. vznikla v roku 1993. Hlavnou náplňou firmy bol predaj a výroba čalúnených sedacích súprav a postelí. Vďaka rýchlo rastúcemu dopytu došlo k rozšíreniu sortimentu o ďalšie druhy nábytku ako boli obývacie steny, jedálenské sety a tiež napr. Konferenčné stolíky.

Firma tiež našla nové zahraničné dodávateľa sedacích súprav a začala si budovať svoje miesto na trhu s luxusným nábytkom.

Rok 2011 bol prelomový. Firma prešla ako organizačnými tak marketingovými zmenami.

V súčasnej dobe ponúkame na našich dvoch showroomoch (v Prahe a v Napajedlách) luxusné sedacie súpravy kožené aj látkové od popredných európskych výrobcov.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s nábytkom sme sa rozhodli vyjsť v ústrety zákazníkom a rozšíriť náš predaj o klasický nábytok pod novo vzniknutú spoločností Nábytok-interior s.r.o. .. V dnešnej uponáhľanej modernej dobe väčšina z nás uvíta pohodlný nákup cez internet. A práve preto je tu náš nový e-shop. Na jednom mieste nájdete ucelenú ponuku všetkého čosi dokážete predstaviť a čo potrebujete do domácnosti z nábytku. Nájdete tu nábytok do kuchyne, obývacie steny do obývačky alebo len obyčajnú poličku do predsiene. A hlavne všetko za výhodné ceny.

Medzi hlavné výhody nášho e-shopu patrí naše zázemie, naše skúsenosti. Sme tu pre zákazníkov už 26 rokov. Nemusíte sa teda obávať, že tu zajtra už nebudeme a Vaša objednávka zostane tak nevybavená.